Зареєструвати код

Кожного року в Україні народжується до 3500 дітей з вродженою вадою серця, що потребує лікування для повноцінного життя у майбутньому. Вроджені вади серця у дітей зазвичай виникають внаслідок генетичних чи екологічних причин. Лікування таких вад серця у дітей є дороговартісним і не кожна українська родина може собі це дозволити.

Благодійний фонд "Серце на долоні" вже протягом багатьох років допомагає дітям з серцевими вадами, забезпечуючи їм доступ до сучасного лікування в Інституті серця МОЗ України. Головною метою Фонду є підтримка та лікування дітей із малозабезпечених сімей та дітей-сиріт, але через брак державного фінансування надавати своєчасну допомогу стає все складніше.

З 1 червня по 31 серпня 2024 року ТМ "Садочок" у партнерстві з благодійним фондом “Серце на долоні” проводить акцію "Велика любов до маленьких сердець", щоб зібрати кошти на придбання оклюдерів та врятувати якомога більше діток із вродженими вадами серця.

Цього літа купівля соку чи нектару "Садочок" - це не лише нагода принести смачний напій до сімейного столу, а й можливість долучитись до порятунку маленьких сердець і життів. 50 копійок з кожного придбаного пакування соку або нектару "Садочок" 0,95 л. будуть передані в БФ “Серце на долоні”  на закупівлю оклюдерів для дітей, щоб потребують лікування. Завдяки нашим спільним зусиллям, ще більше діток зможуть отримати допомогу та продовжити вчитися, гратися та мріяти про яскраве майбутнє.

У вдячність за твою любов до маленьких сердець, щодня буде проводитися розіграш сертифікату Розетка на 5000 грн серед усіх, хто зареєстрував акційний код з під кришечки напередодні.

Дякуємо, що допомагаєш рятувати маленькі серця разом з нами!